Avondwandeling begraafplaats Emmeloord
Het Theehuis nodigt u uit om op dinsdagavond 4 augustus deel te nemen aan de maandelijkse “vrije wandeling” over de begraafplaats.
Tijdens de wandeling vertelt een gids over de geschiedenis, de indeling, de beplanting, de regels van begraven, de oorlogsgraven, etc. De begraafplaats behoort tot het groene erfgoed van de Noordoostpolder en u zult tijdens de wandeling dan ook de rust ervaren welke deze parkachtige omgeving geeft.
Welkom dinsdagavond 4 augustus 2026.
Start 19.00u vanaf het Theehuis Espelerlaan 69A, Emmeloord. De wandeling duurt 60 tot 90 minuten. U kunt aansluiten zonder opgave vooraf. Aanmelden is niet nodig.
Bij extreem hoge temperaturen wordt, voor het wel/niet doorgaan van de wandeling, het GGD/RIVM-advies voor deze regio gevolgd.
Het Theehuis organiseert 2 soorten wandelingen.
‘De vrije wandeling’. Deze is op de eerste dinsdag van de maanden april, mei, juni, juli, augustus en september. Opgave is niet nodig.
Na 4 augustus volgt er nog 1 avondwandeling. Deze is op dinsdagavond 1 september
‘Wandelen op afspraak’. Het is ook mogelijk om met een eigen groep een wandeling te maken op een moment naar uw keuze. Aanvraag via theehuisemmeloord@gmail.com of telefonisch 06-12750826. (zie ook de website www.theehuisemmeloord.nl)
